Navigovat do servisuPřerov, Skopalova 131/16Telefon+420 602 644 699, +420 581 225 425 E-mailhavel@havel-bosch.cz Otevírací dobaPo - Pá: 7.00 - 16.00 So: 7.30 - 12.00
Diagnostika brzdových systémů (ABS/ASR, ESP®)

Diagnostika brzdových systémů (ABS/ASR, ESP®)

Bosch je jedním z předních světových vývojářů a výrobců elektronických systémů v automobilovém průmyslu. Odbornost je přímou výhodou autoservisů sítě Bosch Car Service, kde se můžete spolehnout na naše školené specialisty, kteří provedou profesionální údržbu a případně opravu elektronických bezpečnostních systémů ve vašem voze.

  • Diagnostická data pro všechny bezpečnostní systémy a typy vozidel
  • Kompletní řada standardních produktů s kvalitou prvovýbavy
  • Nejmodernější testovací vybavení pro dokonalou údržbu a opravu

Kontaktujte nás

Expertní znalosti inteligentních bezpečnostních systémů

Profesionálové v autoservisech sítě Bosch Car Service vědí vše o bezpečnostních systémech. Disponují potřebnými odbornými znalostmi a také nezbytným testovacím vybavením. Jsou plně vybaveni, aby zajistili řádnou údržbu bezpečnostních systémů ve vašem voze a provedli patřičnou opravu - ABS, ASR nebo ESP®.

Systematická bezpečnost

Společnost Bosch vždy hrála důležitou roli ve vývoji bezpečnostních systémů vozidel - nikoliv až od vynálezu elektronického stabilizačního systému (ESP®) v roce 1995. Další důvod, proč stále více výrobců automobilů důvěřuje kvalitním výrobkům značky Bosch. Je více či méně samozřejmé, že autoservisy sítě Bosch Car Service mají vždy k dispozici celou škálu brzdových produktů v kvalitě pro prvovýbavu. Kromě toho máme také stálý přístup k datům potřebným k údržbě bezpečnostních systémů, takže jsme schopni zajistit profesionální diagnostiku a spolehlivé odstraňování závad.

ABS, ASR a ESP® – a cokoli jiného, čím může být vaše auto vybaveno.

Zde je uveden stručný přehled nejdůležitějších bezpečnostních systémů a možnost obrátit se přímo na experty v Bosch Car Service, pokud máte nějaké problémy.

Electronic Stability Program (ESP®)
ESP zabrání smyku, když se vozidlo vymkne kontrole, například v zatáčkách při vysoké rychlosti. Činí tak působením na brzdu nebo na systém řízení motoru pro zastavení nekontrolovatelného smyku.

Traction control system (TCS) (Systém kontroly trakce)
TCS reguluje hnací moment při rozjezdu nebo akceleraci. Zaručena je nejen stabilita, ale i řiditelnost.

Antilock braking system (ABS) (Protiblokovací brzdový systém)
Jestliže se kola zablokují v důsledku prudkého brzdění, nebude vozidlo reagovat na řízení. Technologie ABS automaticky snižuje tlak v brzdovém systému tak, že se jednotlivá kola nezastavují a zůstávají pod kontrolou.

Kontaktujte nás

Souhlasím, aby společnost HAVEL servis s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů