Navigovat do servisuPřerov, Skopalova 131/16Telefon+420 602 644 699, +420 581 225 425 E-mailhavel@havel-bosch.cz Otevírací dobaPo - Pá: 7.00 - 16.00 So: 7.30 - 12.00
Havel servis s.r.o. je už 35 let s vámi

Havel servis s.r.o. je už 35 let s vámi

1. března 1989 založil první československý mistr Evropy v autokrosu Karel Havel se svým bratrem firmu Havel servis. Díky svým bohatým zkušenostem a zahraničním kontaktům ze závodů, patřil jeho autoservis k prvním v tehdejším Československu, který dostal příležitost zařadit se do osvědčeného konceptu celosvětové sítě Bosch Car Service. Dnes už v České a Slovenské republice existuje na 130 firem pod hlavičkou této sítě, celosvětově se jedná dokonce o 17 000 servisů ve 150 zemích světa. Mottem konceptu je profesionální servis pro všechny značky automobilů.

V roce 1995 Karel Havel ukončil závodní kariéru a začal se naplno věnovat rozvoji firmy. Servisní areál se postupně rozšiřoval, modernizoval vybavení i zázemí a nabíral nové pracovníky. Rozvoj firmy nezastavila ani povodeň v červenci 1997, kdy řeka Bečva zalila celé prostory do výše 1 metru. V roce 2006 byl také Bosch Car Servis Havel vyhodnocen v celosvětové soutěži profilu kvality Bosch Car Service na 1. místě v České republice.

V letošním roce firma zahájila další přístavbu k rozšíření pneuservisu a výbavou nové dílny pro výrobu speciálního eloidního ozubení švýcarské firmy Oerlikon.

V současnosti zaměstnává Bosch Car servis Havel 15 pracovníků. Zázemí pravidelně nejlépe hodnoceného světového servisního konceptu přináší zákazníkům celou řadu výhod. Mají záruku, že firma disponuje nejlepší opravárenskou diagnostikou a technologií, a její automechanici absolvují pravidelná školení u firmy Bosch, která si zpětně provádí pravidelné kontroly kvality svých Bosch Car Servisů. Samozřejmostí jsou komlexní služby od pneuservisu, přes diagnostiku a opravy elektronických systémů, mechanických součástí až po zajištění veškerých náhradních dílů a příslušenství. Hojně je využívaná příprava na STK. Díky tomu, že Bosch Car servis Havel je i stanicí měření emisí výfukových plynů pro zážehové i vznětové motory, může v případě nesplnění emisních limitů ihned nabídnout opravu a tím zamezit opakované STK.

Na konci roku pořádá firma společné setkání bývalých i současných spolupracovníků s programem, jako poděkování za jejich podíl na vybudování moderní a stabilní společnosti.

Děkuji všem spolupracovníkům firmy za jejich celoroční práci a přeji jim i všem našim zákazníkům hezké Vánoce a šťastný nový rok 2024.

Karel Havel

Kontaktujte nás

Souhlasím, aby společnost HAVEL servis s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů