Navigovat do servisuPřerov, Skopalova 131/16Telefon+420 602 644 699, +420 581 225 425 E-mailhavel@havel-bosch.cz Otevírací dobaPo - Pá: 7.00 - 16.00 So: 7.30 - 12.00

Co je značení oken ? Pískování nebo leptání kódu na autoskla

Základní myšlenka preventivní ochrany vozidla před krádeží pomocí značení oken automobilů je velmi jednoduchá - principem je znehodnocení vozidla a odradit zloděje od krádeže.

Kontaktujte nás

Proč bezpečnostní značení skel:

  • Ročně se v ČR odcizí téměř 12 000 vozidel
  • Chcete snížit pravděpodobnost odcizení vašeho vozidla až o 96 %?
  • Máme pro vás jednoduché, efektivní a cenově dostupné řešení
  • Slevy na pojistném až 10%
  • Registrace vozidla v mezinárodním informačním Systému OCIS

3 varianty značení skel Vašeho vozidla. Rozdíly v jednotlivých způsobech spočívají jednak v rychlosti realizace a účinnosti ochrany vozidla.

  1. Systém SBZ OCIS technologie pískování speciálního kódu Cebia, který byl vyvinut ve spolupráci s Policií ČR, kód obsahuje 7 alfanumerických znaků lze realizovat okamžitě a na počkání.
  2. Systém EUROVIN OCIS technologie pískování identifikačního čísla karoserie vozidla – VIN před montáží je nutné objednat výrobu šablon dle VIN konkrétního vozidla.
  3. Systém SOZ OCIS technologie leptání identifikačního čísla karoserie vozidla – VIN tento způsob značení si můžete provést i sami doma. UPOZORNĚNÍ: nefunguje jako trvalé zabezpečení vozidla - vyleptaný kód lze odstranit.

Kontaktujte nás

Souhlasím, aby společnost HAVEL servis s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů